درباره ما

هدف تاسیس شرکت جهان سبز سازه کیمیا

با گسترش افقی و عمودی هر روزه شهرها، فضای سبز محیطی کوچک و کوچکتر شد. به گونه‏ای که زندگی لطیف همراه با گیاه را به زندگی زمخت آمیخته با سنگ و آهن و آجر همراه کرد. این امر اقتصادی کشور ایران نبود، بلکه هر کشوری که در مسیر توسعه پا نهاد در تمامی مراحل پیشرفت خود اقدام به حذف فضای سبز طبیعی و احداث ساختمان ‏های عریض و مرتفع را سر لوحه توسعه شهری و عمرانی خود قرار داد. در این بین نبود چشم انداز سبز و حیات زنده گیاهی منجر به آسیب ‏های جدی زیست محیطی و سلامت شد و کشور های مختلف را به آن داشت تا برای حل این ضعف تصمیماتی را اخذ کنند.

حوزه فعالیت جهان سبز کیمیا

ایده تاسیس شرکت جهان سبز سازه کیمیا نیز پس از بررسی اقدامات کشورهای مختلف در احیای فضای سبز طبیعی در محیط زندگی و کار شکل گرفت. برای تحقق ایده مذکور، سفر به کشورهای مختلف در پنج قاره از یک طرف و برقراری ارتباط با شرکت‏ های مجری دیوارهای سبز (گرین ‏وال)، باغ بام (روف ‏گاردن)، محوطه ‏سازی (لند اسکیپ) از جانب ما به طور جدی پیگیری شد. در نهایت به منظور کسب مهارت و آشنایی با علم دیوارهای سبز، سفر به کشور کانادا و گذراندن دوره های حضوری در این کشور، این قدرت را به ایده پرداز اصلی شرکت جهان سبز سازه کیمیا داد تا به عنوان شرکتی نوپا و خلاق تاسیس شرکت را در سال 1398 صورت دهد.

حس حضور در طبیعت را با ما تجربه کنید

شرکت جهان سبز سازه کیمیا، ماموریت خود را ایجاد فضایی با هدف “حس حضور در طبیعت”  می‏داند و برای این منظور به تناسب هر محیطی فضای سبز جذاب و دلنشین را طراحی و اجرا می ‏کند.

چرا جهان سبز کیمیا ؟

شرکت سبز کیمیا با اجرای آخرین متد های اجرایی پیش گام در دیوار سبز هیدروپونیک بوده که پیش از آن شرکت ها انگشت شماری با این سیستم مجری گرین وال بوده اند. علاوه بر آن استفاده نکردن از خاک، متریال های با کیفیت فلزی برای زیر ساخت ها  و  قابلیت جا‏به‌‏جایی در خدمات ما، لبخند رضایت و آرامش را بر لب و جان سخت‏ ترین سلیقه ‏ها خواهد نشاند.